Paslaugų

Jūsų sveikata

Judumo Savaitė

2019 10 04

VšĮ Prienų ligoninės kolektyvas su entuziazmu priėmė Prienų Visuomenės sveikatos biuro kvietimą dalyvauti konkurse ,,Mes minime Europos judumo savaitę“  skirtame Europos judumo savaitei paminėti.

Renginius  organizavo  ligoninės Reabilitacijos skyriaus darbuotojai. Tikslas – skatinti ligoninės darbuotojų fizinį  aktyvumą, gerinti nuotaiką ir darbingumą.

Savaitę pradėjome visuotine rytine mankšta. Darbuotojai, kurie galėjo atitrūkti nuo savo darbo, susirinko ligoninės  kieme nuotaikingai mankšta. Kiekvieną rytą penkiaminutės metu gydytojai dalyvavo kineziterapijos ir ergoterapijos užiėmimuose. Apsilankėme kolegės įkurtuose Sveikatos namuose ir aktyviai susipažinome su jų veikla. Ir koks gi fizinis aktyvumas be gamtos. Naudingai pajudėjome teritorijos tvarkymo talkoje.

Džiaugiamės sudalyvavę konkurse ir užėmę I-ą vietą.

Įvertinkite mūsų paslaugas