Paslaugų

Jūsų sveikata

Ačiū Jums

2020 04 23

VšĮ Prienų ligoninės kolektyvas dėkoja Prienų rajono savivaldybės merui Alvydui Vaicekauskui, administracijos direktorei Jūratei Zailskienei, savivaldybės gydytojui Virginijui Slautai už nuoširdų ir nepaliaujamą rūpestį medikų ir pacientų sauga pandemijos metu. Prienų ligoninė gavo respiratorių, vienkartinių chalatų, kombinezonų, paviršių dezinfekcijos skysčio, pirštinių, kaukių ir t.t. - pilnai aprūpinta karščiavimo klinikos veikla visą mėnesį. Deguonies tiekimo sistemos galimybių išplėtimui nupirkta 15 deguonies drėkintuvų - reduktorių. Šiuo metu vyksta hematologinio analizatoriaus pirkimas karščiavimo klinikai - tai būtina, norint atskirti galimai užsikrėtusių ir neužsikrėtusių pacientų srautus.
AČIŪ. Tik bendrystėje mes esame stiprūs

Įvertinkite mūsų paslaugas