PROJEKTAS „Vidurio ir vakarų lietuvos gyventojų sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų mažinimo, modernizuojant ir optimizuojant sveikatos priežiūros sistemos infrastruktūrą bei teikiamas paslaugas“

VšĮ Prienų rajono savivaldybės ligoninė yra projekto „Vidurio ir vakarų Lietuvos gyventojų sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų mažinimo, modernizuojant ir optimizuojant sveikatos priežiūros sistemos infrastruktūrą bei teikiamas paslaugas“, Projekto Nr. VP3-2.1-SAM-01-V-01-001, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės partneris. Vykdant šį projektą buvo suremontuoti kardiologijos, veloergometrijos, kardioechoskopijos kabinetai. Atnaujinta ir modernizuota medicininė įranga, reikalinga širdies ir kraujagyslių ligoms diagnozuoti. Atnaujintas vidaus ligų skyrius.

Šios programos tikslas – sumažinti gyventojų sergamumą bei mirtingumą nuo širdies ir kraujagyslių ligų, pailginti vidutinę gyvenimo trukmę bei pagerinti gyvenimo kokybę.

Kuriame Lietuvos ateitį