Paslaugų
vertinimas

Mums svarbiausia

Jūsų sveikata

Dienos chirurgija

Dienos chirurgijos bei reanimacijos ir intensyvios pagalbos skyriai yra sujungti į vieną padalinį, siekiant mažinti administracines išlaidas.

Dienos chirurgijos paslauga – tai planinės operacijos, kurių metu taikoma regioninė ar visiškoji anestezija. Po operacijos pacientas išleidžiamas į namus tą pačią arba kitą dieną. Esant reikalui, paciento priežiūra gali būti pratęsiama iki 48 valandų. Jeigu reikia, vėliau jis gali būti perkeltas į aukštesnio lygio asmens sveikatos priežiūros įstaigos chirurgijos skyrių.

Į dienos chirurgijos skyrių ligoniai atvyksta šeimos gydytojo arba gydytojo specialisto siuntimu.

Skyriuje atliekamos operacijos vadovaujantis Lietuvos sveikatos apsaugos ministro 2016 m. vasario 11 d.įsakymu Nr. V-225 patvirtintais  dienos chirurgijos paslaugų  teikimo reikalavimais ir  dienos chirurgijos paslaugų sąrašu. 

Reanimacijos-intensyvios terapijos skyriuje teikiamos reanimacija I-II lygio paslaugos. Pacientai į skyrių patenka dėl įvairių organų sistemų funkcijų sutrikimų,  kai yra būtinas nuolatinis paciento gyvybinių funkcijų sekimas ir jų palaikymas medicinos prietaisais, intensyvus medikamentinis gydymas.  Ligonių gyvybines funkcijas padeda stebėti ir užtikrinti moderni šiuolaikinė medicininė įranga: elektrokardiografai, kardiomonitoriai, dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatai, infuzinės švirkštinės pompos, defibriliatoriai ir t.t.

Ligoniai, kuriems yra diagnozuojamas miokardo infarktas arba galvos smegenų insultas, stabilizavus jų gyvybines funkcijas, reanimobiliu skubiai pervežami į LSMUL KK specializuotus skyrius.

Gydytojai anesteziologai reanimatologai atlieka bendrinę ar laidinę nejautrą chirurginių intervencijų metu.

Skyrius aprūpintas visa šiuolaikiška įranga, kurios reikia ligonių gyvybinėms funkcijoms stabilizuoti ir palaikyti. Skyriuje dirba patyrusių gydytojų ir slaugytojų komanda. 

 

Skyriaus vyresnioji slaugytoja  Danguolė Stankūnienė

Tel. Dienos chirurgija 8 319 60469;  

Reanimacija 8 319 60472

 

Įvertinkite mūsų paslaugas

<