Paslaugų
vertinimas

Mums svarbiausia

Jūsų sveikata

Slaugos ir palaikomojo gydymo

Į skyrių guldomi pacientai, kuriems reikalinga medicininė priežiūra - sergantys lėtinėmis ligomis ir su negalia. Tai pacientai su onkologiniais susirgimais, po išeminių insultų, po traumų, su jungiamojo audinio ir skeleto-raumenų ligomis, po operacijų ir kt.

Pacientai į skyrių priimami su šeimos gydytojo siuntimu arba perkeliami iš kitų skyrių. Per metus mūsų skyriuje pacientai gali gydytis iki 120 kalendorinių dienų. Pasibaigus 120 dienų laikotarpiui, nesant galimybės pacientą slaugyti namuose, pacientams gali būti teikiamos mokamos paslaugos   ( žr."Mokamų paslaugų kainynas").  Skyriuje taip pat slaugomi pacientai, kuriems reikia paliatyvios pagalbos. Jiems gulėjimo laikas skyriuje neribojamas. Besigydantiems Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje pacientams nemokama nuolatinės slaugos, nuolatinės priežiūros tikslinės kompensacijos. Apie tai informuojami paciento namiškiai.

Skyriuje slaugomiems paciantams taikomas medikamentinis lėtinių ligų gydymas, skiriamos reabilitacinės procedūros. Susirgus ūmia liga arba paūmėjus lėtiniams susirgimams, ligonis keliamas į vidaus ligų arba reanimacijos ir intensyvios pagalbos skyrių.

Esant poreikiui skyriuje ligonius konsultuoja gydytojai specialistai(reabilitologas, neurologas, endokrinologas, pulmonologas, kardiologas, chirurgas, traumatologas, okulistas, dermatovenerologas, ginekologas, otorinolaringologas, reanimatologas)

Skyriuje dirba patyrusi, kvalifikuota gydytojų, slaugytojų ir jų padėjėjų komanda, užtikrinanti aukštos kokybės paslaugas.

Skyriuje teikiamos mokamos palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos. Paros gydymo kaina - 73,99 Eur.

 

Skyriaus vyresnioji slaugytoja Danguolė Stankūnienė

Tel. 8 319 60442

Įvertinkite mūsų paslaugas

<