Paslaugų
vertinimas

Mums svarbiausia

Jūsų sveikata

Karjera

Siūlome darbą:

  • Skubios medicinos gydytojui ar vidaus ligų gydytojui, ar šeimos gydytojui, ar medicinos gydytojui priėmimo – skubios pagalbos skyriuje.

 

Darbo pobūdis. Terapinio profilio paslaugų teikimas priėmimo – skubios pagalbos skyriuje darbo dienomis ir budėjimų metu. Galimybė dirbti nepilnu etato darbo krūviu.

 

Reikalavimai. Galiojanti gydytojo licencija.

Darbo užmokestis: Pagal VšĮ Prienų ligoninėje patvirtintą darbo apmokėjimo tvarką, už 1 etato darbo krūvį mėnesinis bruto darbo užmokestis nuo 2117 Eur iki 3531 Eur ir mokami darbo užmokesčio priedai už: pacientų stacionarizavimą, pacientų stebėjimą, už skubios telemedicinos paslaugas.

  • Skubios medicinos gydytojui ar gydytojui chirurgui, ar gydytojui ortopedui traumatologui, ar medicinos gydytojui priėmimo – skubios pagalbos skyriuje.

 

Darbo pobūdis. Chirurginių paslaugų teikimas priėmimo – skubios pagalbos skyriuje budėjimų metu. Galimybė dirbti nepilnu etato darbo krūviu.

 

Reikalavimai. Galiojanti gydytojo licencija.

Darbo užmokestis: Pagal VšĮ Prienų ligoninėje patvirtintą darbo apmokėjimo tvarką, už 1 etato darbo krūvį mėnesinis bruto darbo užmokestis nuo 2107 Eur iki 2458 Eur ir mokami darbo užmokesčio priedai už: pacientų stacionarizavimą, pacientų stebėjimą, už skubios telemedicinos paslaugas.

  • Bendrosios praktikos slaugytojui vidaus ligų skyriuje.

Reikalavimai. Galiojantibendrosios praktikos slaugytojo licencija. 

Darbo užmokestis. Pagal VšĮ Prienų ligoninėje patvirtintą darbo apmokėjimo tvarką, už 1 etato darbo krūvį mėnesinis bruto darbo užmokestis nuo 1439 Eur iki 1859 Eur, jeigu darbas pagal kintamą darbo grafiką, apmokama už naktinį ir šventinį darbą.

Darbo grafikas. Galimybė dirbti pastoviu (darbo dienomis) arba kintamu darbo grafiku (24 val.). 38 val. darbo savaitė.

Savo gyvenimo aprašymą galite siųsti el. paštu: info@prienuligonine.lt arba personalas@prienuligonine.lt

Išsamesnė informacija telefonu (8 319) 60465.

Įvertinkite mūsų paslaugas

<